Wybierz język

Formuła Metadrolu

Niezawodna formuła

Perfekcyjne połączenie składników o silnym działaniu w pełnej równowadze z chemią ustroju sprawia, że odżywka na masę METADROL jest jeszcze skuteczniejsza niż suplementy dla sportowców na całym świecie.

Zastosowana w METADROLu formuła przeszła pomyślnie rozliczne testy kliniczne, gdzie wykazano, że produkt ten znacząco przyspiesza przyrost masy mięśniowej, zmniejsza zmęczenie mięśni i w niespotykany dotąd sposób przyspiesza osiąganie rezultatów. Łącząc znane suplementy i odżywki oraz niestosowane dotąd składniki, uzyskano niezrównaną formułę odżywki na masę mięśniową METADROL. Daje ona przewagę profesjonalnym sportowcom, gdy przychodzi ten krytyczny moment i trzeba naprawdę się wykazać!

Badania kliniczne wykazały że Metadrol działa

Przeprowadzono ostatnio badania, porównujące przyrost masy mięśniowej i wyniki sportowców w ściśle określonych konkurencjach. W każdym z tych testów sportowcy stosujący METADROL wypadli statystycznie lepiej od rywali, nawet od tych, którzy stosowali inne odżywki dla sportowców!
 • Jestem zawodowym trenerem, ale czegoś takiego, jak METADROL, nigdy jeszcze nie widziałem K. Nielowicz – Profesjonalny trener - Brandenburgia, Niemcy

  Znamy odżywki dla kulturystów od lat i każdy wie, że jeśli prawidłowo je stosować, mogą być skuteczne i bezpieczne zarazem. Przez te wszystkie lata szkolenia sportowców nie spotkałem się jednak z preparatem, który tak radykalnie poprawiałby wyniki, jak METADROL.

 • Wnikliwe badania wykazały, że przy prawidłowym stosowaniu, METADROL jest całkowicie bezpieczny Dr L. Stover – Lekarz medycyny sportowej – Perth, Australia

  Sportowców interesują zwykle korzyści płynące ze stosowania nowego suplementu. Będąc lekarzem, koncentruję się raczej na możliwych skutkach ubocznych. Po wnikliwych badaniach, mój zespół nie wykrył żadnych działań niepożądanych preparatu. METADROL jest bezpieczny i starannie przetestowany, to najlepsza odżywka na masę.

 • Działanie METADROLu ma solidne naukowe podstawy K. Rand – Farmaceuta – Manchester, Wielka Brytania

  Na poziomie molekularnym, ludzkie ciała można porównać do maszyn. Odpowiednie paliwo poprawia ich działanie i wydłuża żywotność. Jako farmaceuta widzę wyraźnie, że skład odżywki dla sportowców METADROL jest oparty o najnowsze odkrycia naukowe i rzetelne dane biologiczne  J. Wade – Przewodniczący panelu jurorów kulturystyki– Jacksonville, USA

  W zawodniczym sporcie amatorskim ja również w większości dyscyplin uprawianych zawodowo stosowanie dopingu karane jest dyskwalifikacją, odebraniem medalu bądź zakazem udziału w zawodach sportowych na okres liczony zazwyczaj w miesiącach lub latach. Stosowanie odżywki na masę miesniowa Metadrol jest tak samo skuteczne, a jednak jej skład jest całkowicie legalny i dopuszczalny do stosowania podczas zawodów.

Metadrol naprawdę działa

Sprawdź jak działą odżywka

Metadrol pomógł mi zwiększyć siłę, a w kulturystyce to oznacza lepsze wyniki na zawodach. J.T. Pena – Oahu, Hawaje

Więcej informacji o odżywkach
 • Kup teraz
 • Informacje o Metadrolu
Czy wiesz że

Badania kliniczne dowiodły, że sportowcy stosujący METADROL poprawiali swoje parametry siły, BMI i spalania tkanki tłuszczowej 2,5 raza szybciej niż bez naszego produktu. Nasz produkt sprawdził się w laboratorium. Sprawdził się też na siłowni!

Metadrol
Poszukujesz odżywki na siłe? Przedstawiamy ci najlepsze odżywki, suplementy na masę mięśniową które zawierają epihydroksytiolano-17-estru i są o wiele bardziej skuteczne niż odżywki mające w składzie tribulus terrestris. Metadrol to najlepszą odżywka na mase! Do podniesienia masy zazywaj również legalne sterydy.