Wybierz język

Działąnie Metadrolu

Naładuj się energią z odżywki na siłe

Każdy, kto ćwiczył na siłowni wie, że do pewnego momentu przyrosty są bardzo szybkie, aż osiągnie się próg, poza który trudno wyjść. Potem przyrost formy jest żmudną walką o przejście z jednego progu na kolejny.

Odżywka na mase METADROL jest ważnym elementem planów treningowych światowej klasy sportowców, ponieważ umożliwia wychodzenie ponad wartości progowe. Pomoże Twoim mięśniom czerpać maksimum korzyści z każdego powtórzenia, dzięki czemu każda sesja ćwiczeń przeniesie Cię na wyższy poziom osiągnięć.

Suplementy i odżywki na masę mięśniową, mogą powodować sztywnienie i zmniejszać elastyczność. Tylko METADROL zawiera przebadane laboratoryjnie składniki, które ochronią Twoje włókna mięśniowe i umożliwią nie tylko szybszy wzrost ich siły, lecz również elastyczności. Regulowanie pracy Twojego organizmu dla zmniejszenia zakwasów i maksymalizacji przyrostu mięśni to główna zasada działania METADROLu.

Szybka regeneracja dzięki tribulus terestris

Podczas pojedynczej sesji wykonujesz powtórzenia z progresją lub Twój plan treningowy stał się naprawdę napięty, bo przygotowujesz się do nadchodzących zawodów? Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że potrzeba dużo czasu, żeby dostać się na szczyt. Warto sobie pomóc i spojrzeć na swoje przygotowanie kondycyjne całościowo. Właściwe odżywianie, odpowiedni sprzęt i odżywka na masę METADROL to zestaw, który zapewni Ci większą wytrzymałość przy bardziej wymagających ćwiczeniach i krótszy czas odpoczynku gdy trzeba ćwiczyć częściej.

Po dużym wydatkowaniu energetycznym możesz cieszyć się szybszym zmniejszeniem wpływu kwasu mlekowego. Dostarczenie mięśniom odpowiedniej kombinacji aminokwasów, kreatyny, białek katalitycznych i substancji zwiększających produkcję tlenków azotu zapewni Twojemu organizmowi wszystkie podstawowe składniki, potrzebne podczas profesjonalnego treningu.

Stosowanie odżywki dla sportowców METADROL znacząco zwiększa naturalną zdolność organizmu do odnowy po wyczerpujących ćwiczeniach. Przyspieszenie procesu naprawy mięśni umożliwia zwiększenie intensywności treningów, zwiększenie objętości mięśni i częstsze treningi. Zaprowadzi Cię to na szczyt formy, gdy trzeba będzie zmierzyć się w zawodach.
Odzywki na mase miesniowa
  • szybki przyrost masy mięśniowej
  • większa siła mięśni
  • łagodzi zakwasy
  • zwiększenie wytrzymałości
  • poprawia wyniki i osiągnięcia
  • szybsze spalanie tłuszczu

Udowodnione działanie odżywki na siłe

Sprawdź efekty odzywki na mase miesniowa

Metadrol pomógł mi zwiększyć siłę, a w kulturystyce to oznacza lepsze wyniki na zawodach. J.T. Pena – Oahu, Hawaje

Więcej informacji
najlepsze odżywki

Metadrol to skuteczne osiągnięcie najlepszych wyników, którego nie zapewnią żadne inne odzywki na mase miesniowa! Nie zwlekaj!

Zobacz więcej korzyści, które gwarantuje Ci najlepsza odżywka na mase Metadrol.

  • Zamów teraz
  • Więcej informacji
Czy wiesz że

Badania kliniczne dowiodły, że sportowcy stosujący METADROL poprawiali swoje parametry siły, BMI i spalania tkanki tłuszczowej 2,5 raza szybciej niż bez naszego produktu. Nasz produkt sprawdził się w laboratorium. Sprawdził się też na siłowni!

Metadrol
Poszukujesz odżywki na siłe? Przedstawiamy ci najlepsze odżywki, suplementy na masę mięśniową które zawierają epihydroksytiolano-17-estru i są o wiele bardziej skuteczne niż odżywki mające w składzie tribulus terrestris. Metadrol to najlepszą odżywka na mase! Do podniesienia masy zazywaj również legalne sterydy.